Z inicjatywy uczniów klasy 3TA z Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu im. Papieża Jana Pawła II: Kamili Szymczak, Wiktorii Młyńskiej oraz Marcina Kindera organizujemy zbiórkę dla podopiecznych schroniska w Paryżu pod Opolem. Kamila  wyszła z tą inicjatywą, bo los tych samotnych piesków bardzo ją wzruszył. Poniżej prośbą Kamili do nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu. Każdy z nas potrzebuje miłości. Abyśmy mogli ją zyskać, najpierw musimy ją okazać. Są tacy, co w tym zimnym okresie nie zaznają ciepła domowego, są narażeni na głód, wymarzniecie, osamotnienie. Są mali i bezbronni. Myślę, że każdy z nas nie zazdrości im tego położenia. Okażmy empatie i współczucie, udowodnijmy, że zasługujemy na miano człowieka, a nie bestii. Pomóżmy małym puchatym slodziakom przetrwać te święta. Wystarczy tylko puszka karmy, by je uszczęśliwić. Dla nas tak mało, dla nich tak dużo. Ofiarowane szczęście wraca z dwojona siła. Zbiórka na fundacje ,,Mali Bracia” rozpocznie się od piątku 14.12.2018 roku i potrwa 21.12. W miarę możliwości prosimy o przyniesienie karmy suchej albo  mokrej lub wrzucenie chociaż jednej złotówki. Dla nas tak niewiele dla nich tak dużo.

Kamila Szymczak