sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

PRZEDŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA NA RZECZ SCHRONISKA

Z inicjatywy uczniów klasy 3TA z Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu im. Papieża Jana Pawła II: Kamili Szymczak, Wiktorii Młyńskiej oraz Marcina Kindera organizujemy zbiórkę dla podopiecznych schroniska w Paryżu pod Opolem. Kamila  wyszła z tą inicjatywą, bo los tych samotnych piesków bardzo ją wzruszył. Poniżej prośbą Kamili do nauczycieli i uczniów z Zespołu Szkół Budowlanych w Opolu. Każdy z nas potrzebuje miłości. Abyśmy mogli ją zyskać, najpierw musimy ją okazać. Są tacy, co w tym zimnym okresie nie zaznają ciepła domowego, są narażeni na głód, wymarzniecie, osamotnienie. Są mali i bezbronni. Myślę, że każdy z nas nie zazdrości im tego położenia. Okażmy empatie i współczucie, udowodnijmy, że zasługujemy na miano człowieka, a nie bestii. Pomóżmy małym puchatym slodziakom przetrwać te święta. Wystarczy tylko puszka karmy, by je uszczęśliwić. Dla nas tak mało, dla nich tak dużo. Ofiarowane szczęście wraca z dwojona siła. Zbiórka na fundacje ,,Mali Bracia” rozpocznie się od piątku 14.12.2018 roku i potrwa 21.12. W miarę możliwości prosimy o przyniesienie karmy suchej albo  mokrej lub wrzucenie chociaż jednej złotówki. Dla nas tak niewiele dla nich tak dużo.

Kamila Szymczak

  

PRZEDŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA NA RZECZ SCHRONISKA
Przewiń do góry
Skip to content