sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Warsztaty zawodowe “Zbuduj swoją przyszłość z Budowlanką na Niemodlińskiej”

W dniach 10-12.12.2018r. w ZSB Opole organizowany jest cykl  warsztatów  zawodowych promujących  kierunki kształcenia. Zajęcia prowadzone są  dla uczniów  szkół  gimnazjalnych jak i podstawowych.  Głównym celem  warsztatów jest przybliżenie najciekawszych jak i najbardziej potrzebnych zawodów poszukiwanych na polskim i zagranicznym rynku pracy. Jeżeli Chcesz Zbudować Solidnie Swoją Przyszłość wybierz Budowlankę na Niemodlińskiej.

Warsztaty – Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 5:

1)Monter sieci i instalacji sanitarnych

2) Mechanik pojazdów samochodowych

3) Stolarz

4) Murarz-Tynkarz, Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Warsztaty Publiczne Technikum Nr 6:

1) Technik Budownictwa z innowacją logistyka

2) Technik renowacji i elementów architektury

 

 

Warsztaty zawodowe “Zbuduj swoją przyszłość z Budowlanką na Niemodlińskiej”
Przewiń do góry
Skip to content