Zapraszamy wszystkich nauczycieli i uczniów naszej szkoły do włączenia się   w akcje „ Razem na Święta” organizowanym przez Ministerstwo Edukacji Narodowej  i podjęcia działań związanych z przedświątecznym wolontariatem.

Uczniowie pod opieka nauczycieli, mogą m.in. zorganizować spotkanie przedświąteczne dla osób samotnych lub potrzebujących w szkole, w domu seniora lub w domu dziecka; przygotować drobne upominki świąteczne i obdarować nimi osoby samotne, chore lub potrzebujące; zorganizować zbiórkę darów dla schroniska dla zwierząt; pomóc osobom chorym lub starszym w przedświątecznych zakupach i porządkach lub zorganizować imprezę integracyjną dla całej społeczności szkolnej lub lokalnej.

Wszelkie tego typu działania społeczności naszej szkoły prosimy zgłaszać do Pani Lucyny Magierowskiej- Siruk- koordynatora,

Pani Katarzyny Litwinowicz lub Pani Joanny Horaczuk.