sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Szkolna Giełda Talentów

W dn. 6 grudnia odbyła się w naszej szkole, już po raz kolejny, Szkolna Giełda Talentów. Do konkursu stanęło 10 uczestników, którzy zaprezentowali się w kategoriach: śpiew, rysunek, ozdoby  świąteczne. Poziom Giełdy był bardzo wysoki i Jury musiało dokonać trudnego wyboru.
Ostatecznie I miejsce wywalczył Dariusz Mika z kl. 1A, II miejsce zajęła Ewelina Chrobot z kl. 1TB, III miejsce Natalia Piłat z kl. 8B, a wyróżnienie przypadło w tym roku zespołowi w składzie: Arkadiusz Karczewski z kl. 3TA, Dominika Nawrat z kl. 2TA, Julia Szymańska z kl. 2A. Dyplomy i nagrody otrzymali również pozostali uczestnicy: Natalia Szarejko z kl. 3TB, Kamila Mrozek-Gliszczyńska z kl. 2E, Natalia Oskroba z kl. 3TA i Tomasz Filipek z kl. 3TA.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Organizatorzy: Justyna Krzyśko, Lucyna Magierowska-Siruk, Katarzyna Aleksandrowicz

Szkolna Giełda Talentów
Przewiń do góry
Skip to content