sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

RYMcerze w ZSB

27.11.2018r. na zaproszenie Hufca Pracy w Opolu, zespół RYMcerze przeprowadził zajęcia profilaktyczne w ramach projektu: „Nie Zmarnuj Swojego Życia”. Podczas zajęć raperzy dzielili się z młodzieżą swoim doświadczeniem życiowym w walce z nałogiem przekazując jednocześnie pozytywny komunikat, że warto być sobą i nie marnować swojego czasu, talentu i relacji. Podczas zajęć młodzież miała możliwość zaprezentowania swoich talentów. Raperzy zorganizowali konkurs freestyle, motywując młodych ludzi do przełamania nieśmiałości pokazując, że odważni zawsze wygrywają. W zajęciach profilaktycznych udział wzięli: uczestnicy Hufca Pracy w Opolu, uczniowie Publicznego Technikum nr 6 oraz Branżowej Szkoły I stopnia nr 5 Zespołu Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu, jak również zaproszeni uczniowie z Branżowej Szkoły I stopnia z Zespołu Szkół Zawodowych nr 4 w Opolu, Publicznej Szkoły Podstawowej nr 14 w Opolu oraz Publicznej Szkoły Podstawowej nr 15 w Opolu.

 

RYMcerze w ZSB
Przewiń do góry
Skip to content