Uczniowie ZSB objęci dodatkowym wsparciem przez wychowawców Hufca Pracy od października br. biorą udział w konkursie na najwyższą frekwencję szkolną.  Zakłada on przyznanie nagród dla młodzieży, która wyróżnia się na tle pozostałych wzorowym uczęszczaniem na zajęcia szkolne. Przedsięwzięcie zakłada wytypowanie uczniów z frekwencją na poziomie minimum 95% i wyłonienie spośród nich najlepszych w ramach Publicznej Szkoły Podstawowej dla Dorosłych oraz Branżowej Szkoły I stopnia.

Marek Chudala z klasy 1e oraz Jakub Jończyk i Aleksandra Pakuszyńska z 2a to rzetelni uczniowie, którzy nie opuścili w październiku ani jednej godziny lekcyjnej. W nagrodę odebrali vouchery do kina Helios w Opolu na dowolnie wybrany przez siebie seans. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczniom kibicujemy i zapraszamy do włączenia się w walkę o wspaniałe nagrody.

Panie Joanna Sowa i Katarzyna Wolna wręczają nagrody w klasie 2a