sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Niepodległa – do hymnu!

Uczniowie naszej szkoły będący pod opieką Hufca Pracy za zaproszenie Biura Programu „Niepodległa” włączyli się w inicjatywę wspólnego zaśpiewania naszego hymnu państwowego 11 listopada dokładnie w południe o godzinie 12:00.

W czasie oficjalnych obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, młodzież aktywnie włączyła się w akcję „Niepodległa – do hymnu”. Razem z mieszkańcami Opola, wspólnie odśpiewała cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego pod Pomnikiem Bojowników o Polskość Śląska Opolskiego na placu o znamiennej w tym dniu nazwie – Placu Wolności.

Jesteśmy dumni z życia w wolnej Polsce, jesteśmy dumni z młodego pokolenia, że tak licznie przybyło świętować tak ważny dla nas dzień.

 

Niepodległa – do hymnu!
Przewiń do góry
Skip to content