sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Kolejny sukces budowlanki na arenie ogólnopolskiej!!! Nasz Nauczyciel z POWER-em!!!

W ramach konferencji inaugurującej Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych 5 listopada 2018 roku w Warszawie, miała miejsce uroczystość wręczenia nagród w I edycji konkursu Nauczyciel z POWER-em. Miło nam poinformować, że nauczycielka Zespołu Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu, Joanna Banaszewska, otrzymała trzecią nagrodę w Polsce w kategorii Edukacja Zawodowa. Konkurs ten ma na celu wyróżnienie osób biorących udział w zagranicznych mobilnościach oraz promocję najciekawszych efektów projektów mobilności realizowanych przez beneficjentów Programu Erasmus+ i Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój w sektorach edukacja szkolna oraz kształcenie i szkolenia zawodowe w latach 2014-2017.

Przedmiotem konkursu były autorskie materiały dydaktyczne (edukacyjne) powstałe w wyniku realizacji projektów mobilności przez polskie instytucje biorące udział w Programach Erasmus+ i PO WER koordynowanych przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji.
Celem konkurs jest:
·         zaprezentowanie najciekawszych narzędzi mogących usprawnić pracę nauczycieli w obrębie polskiego systemu edukacji;
·         identyfikację przykładów dobrych praktyk z danego obszaru nauczania;
·         wyłonienie najlepszych wypracowanych materiałów konkursowych mogących być inspiracją do tworzenia innowacyjnych metod nauczania przez innych nauczycieli;
·         upowszechnianie i wykorzystanie rezultatów projektów zapewniając ich trwałość.
Konkurs pokazał efekty realizowanych projektów w ramach Erasmus+ i PO WER w sektorach: edukacja szkolna, kształcenie i szkolenia zawodowe oraz ich wpływ na rozwój zawodowy nauczycieli i podniesienie jakości pracy szkoły.

Kolejny sukces budowlanki na arenie ogólnopolskiej!!! Nasz Nauczyciel z POWER-em!!!
Przewiń do góry
Skip to content