sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

FINAŁ ZBIÓRKI KSIĄŻKA ZA PUSZKĘ KARMY

Miło jest mi poinformować, że pierwszy etap zbiórki produktów dla bezdomnych kotów w Graczach dobiegł końca. Serdecznie dziękuję tym wszystkim  uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w naszą akcję, za dobre serce, które pochyla się nad tymi, którzy potrzebują pomocy, za bezinteresowną pomoc i życzliwość. SZCZEGÓLNE WYRAZY UZNANIA kieruję do: Patrycji Krysiak, Natalii Szarejko, Nadiny Russek, Kamili Gilczyńskiej – Mrozek, Michała Mrosa, Kacpra Sobusia, Pauliny Garczyńskiej, Sandy Mierzwinskiej i Dominiki Stachowiak.
,, Warto pomagać nie tylko dla innych, ale także dla siebie”.
Lucyna Magierowska – Siruk 

FINAŁ ZBIÓRKI KSIĄŻKA ZA PUSZKĘ KARMY
Przewiń do góry
Skip to content