sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

DZIEŃ PATRONA I NAUCZYCIELA

16 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona i Dzień Nauczyciela. Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się od wprowadzenia Pocztu Sztandarowego i wspólnego odśpiewania hymnu narodowego. Po przemówieniu pani dyrektor Violetty Szczepkowskiej, nastąpiło uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych. Po nim był program artystyczny. W pierwszej części wspominaliśmy patrona naszej szkoły – papieża Jana Pawła II w 40 rocznicę jego pontyfikatu. Druga z kolei poświęcona była nauczycielom i obfitowała w liczne niespodzianki. Uczniowie przygotowali znane piosenki w nowej – szkolnej odsłonie oraz skecz kabaretowy. Emocjonującą częścią było ogłoszenie wyników uczniowskiego głosowania i uroczyste wręczenie Nauczycielskich Oskarów. Z okazji Dnia Nauczyciela nie zabrakło również życzeń i upominków dla wszystkich nauczycieli oraz pracowników  szkoły. Uczniowie zaangażowani w święto szkoły spisali się na medal – dziękujemy!

DZIEŃ PATRONA I NAUCZYCIELA
Przewiń do góry
Skip to content