sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT

Światowy Dzień Zwierząt obchodzony jest corocznie dnia 4.10. a cały miesiąc październik jest miesiącem dobroci dla zwierząt. Zastanówmy się zatem czy nie możemy pomóc jakiemuś biednemu, poszkodowanemu przez los zwierzakowi. Ten miesiąc ma uświadomić nam – ludziom że zwierzęta są istotami żywymi, czującymi, często cierpiącymi przez nasze złe traktowanie oraz to że mają swoje prawa. Obchody celebrują ekolodzy i organizacje działające na rzecz zwierząt. My również, będziemy celebrować to święto. Dziś i jutro ( czwartek , piątek) odbędzie się kolejny kiermasz : ” Książka za puszkę karmy”

Zapraszamy również naszych uczniów do udziału w konkursie fotograficznym pt. “Mój ukochany zwierzak”

Zdjęcia można wysyłać mailowo na adres biblioteka@zsbopole.pl lub przynosić w wersji papierowej do biblioteki szkolnej.

 

Lucyna Magierowska- Siruk, Katarzyna Litwinowicz, Joanna Horaczuk

ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT
Przewiń do góry
Skip to content