sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Odrzańska Odyseja

W dniu 21 września  klasa 1TB wzięła udział w projekcie „Odrzańska Odyseja – rejs barki Muzeum Odry”. Za sprawą rejsu zabytkowej barki odrzańskiej przysposobionej do roli muzeum na wodzie uczniowie klasy 1TB uczestniczyli w warsztatach oraz  lekcji muzealnej  umożliwiającej obcowanie ze sztuką i kulturą techniczną drogi wodnej. Celem  projektu  jest stymulowanie kreatywności i aktywizacja twórcza wielu grup społecznych, dzieci, młodzieży i seniorów na polu ochrony dziedzictwa materialnego i duchowego Odry, przez szereg prowadzonych na barce, a także na lądzie warsztatów, spotkań, wystaw, projekcji filmowych, pokazów, gier terenowych i zabaw, koncertów muzyki, „wieczorów” poezji i literatury odrzańskiej.

Odrzańska Odyseja
Przewiń do góry
Skip to content