sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Salon Maturzystów 2018

Salon  Maturzystów  2018 – warto czy nie warto?

14 września 2018 nasi tegoroczni maturzyści z klasy 4 TA wzięli udział w Salonie Maturzystów, organizowanym przez Perspektywy na Politechnice Opolskiej.  Nasi uczniowie otrzymali informatory z prezentacjami wszystkich kierunków dziennych i wieczorowych na polskich uczelniach, wzięli też udział w wykładach maturalnych z matematyki, języka polskiego, przedmiotów dodatkowych. Czy warto brać udział w Salonie Maturzystów? WARTO! Możesz wysłuchać podpowiedzi ekspertów z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej na co zwrócić szczególną uwagę przy rozwiązywaniu arkuszy maturalnych, jak zaplanować czas powtórek. W kolejnym roku więc z pewnością również zawitamy na Salon Maturzystów.

Salon Maturzystów 2018
Przewiń do góry
Skip to content