sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

,, Książka za puszkę karmy ” – finał akcji

Wspaniałe uwieńczenie naszej akcji charytatywnej w Zespole Szkół Budowlanych w Opolu  “Książka za puszkę karmy”. Przypominam, że zbieraliśmy karmę dla kotków wolno żyjących w Graczach.

Dziś miałam przyjemność osobiście dostarczyć wszystkie zebrane produkty. Jeszcze raz dziękuję wszystkim zaangażowanym  w naszą akcję uczniom  i nauczycielom naszej szkoły: Pani Marcie Trojanowskiej – Wójcik, Pani Joannie Horaczuk, Pani Katarzynie Litwinowicz, Patrycji Krysiak, Michałowi Mrosowi, Oli Pakuszynskiej, Kacprowi Sobusiowi oraz Szymonowi Drąg. 

Od września zbieramy dalej!

Lucyna Magierowska – Siruk 

oznor
,, Książka za puszkę karmy ” – finał akcji
Przewiń do góry
Skip to content