sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Pożegnanie absolwentów Gimnazjum dla Dorosłych

Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu razem z Hufcem Pracy w Opolu 21 czerwca br. pożegnali tegorocznych absolwentów klas III Publicznego Gimnazjum dla Dorosłych. Dla nich rok szkolny 2017/2018 jest już zamknięty. Uroczystość wręczenia świadectw zaszczyciła P Joanna Wnuk – Dyrektor Zespołu Edukacji Kuratorium Oświaty w Opolu, Dyrekcja Zespołu Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu: Pani Izabela Pietkun-Greber, Pani Regina Wasilewska, Pan Wojciech Piernikarski oraz wychowawcy, nauczyciele, a także zaproszeni goście: pracodawcy, rodzice uczestników oraz Dyrektor Opolskiego Oddziału Okręgowego PCK Pani Danuta Pilipczuk wraz z Kierownikiem Biura Oddziału Rejonowego Panią Agnieszką Jabłońską – Berendowicz.

Po rozdaniu świadectw Dyrekcja wraz z wychowawcami i przedstawicielami PCK wręczyła nagrody i wyróżnienia dla zasłużonych absolwentów: za dobre wyniki w nauce, za wysoką frekwencję, za osiągnięcia sportowe i za wyróżniającą się postawę społeczną i pracę na rzecz drugiego człowieka w ramach hufcowego koła PCK.

Ostatnią część – artystyczną – prowadzili nasi uczestnicy – Absolwent Roku Paweł Bojczuk oraz Paweł Kępiński. Wychowawcy i nauczyciele w humorystyczny sposób dostali podziękowania za trud pracy z młodzieżą, a kadra pedagogiczna życzyła młodzieży udanych i bezpiecznych wakacji.

Pożegnanie absolwentów Gimnazjum dla Dorosłych
Przewiń do góry
Skip to content