sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

WIZYTA W OPOLSKIM RATUSZU

W dniu 12 czerwca udaliśmy się wraz z uczniami naszej szkoły do Opolskiego Ratusza. Głównym celem naszej wizyty było spotkanie z Panem Prezydentem Miasta Opola  – Arkadiuszem Wiśniewskim. Pan Prezydent chętnie opowiadał o swojej pracy a następnie udzielił odpowiedzi  na pytania młodzieży  . Całość wizyty zwieńczył występ artystyczno- wokalny Dominiki i Arkadiusza. Nasi artyści zaprezentowali się pięknie i zostali nagrodzeni gromkimi brawami.. Po zakątkach Ratusza oprowadzał nas Pan Andrzej Strzelczyk, który na zakończenie wręczył nam w imieniu Pana Prezydenta drobne upominki. Uczniowie wynieśli z tej wizyty dużo pozytywnej energii oraz chęci do dalszych działań. Serdeczne podziękowania dla naszego przewodnika za sprawne  oprowadzanie nas po magistracie . Poniżej fotorelacja z naszej wizyty. Zdjęcia wykonane przez Pana Andrzeja  Strzelczyka. Dziękujemy za bardzo pozytywny odbiór uczniów naszej szkoły przez pracowników Ratusza i samego Pana Prezydenta.

Lucyna Magierowska
Joanna Horaczuk
Katarzyna Litwinowicz
WIZYTA W OPOLSKIM RATUSZU
Przewiń do góry
Skip to content