sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

III FESTIWAL KSIĄŻKI

W dniu 15.06.2018  młodzież naszej szkoły pod opieką p. Katarzyny Litwinowicz i Joanny Horaczuk uczestniczyła w 3 Festiwalu Książki na Placu Wolności w Opolu. Po uroczystym otwarciu Festwialu przez Prezydenta Miasta Opola Pana Arkadiusza Wiśniewskiego mieliśmy możliwość wysłuchania fragmentów ” Jeżycjady” Małgorzaty Musierowicz prezentowanych przez aktorkę Joannę Jabłczyńską. Wśród licznych stoisk  promujących nowości wydawnicze  można było nabyć wiele interesujących pozycji książkowych w bardzo atrakcyjnych cenach z których chętnie skorzystaliśmy. W tym dniu spotkania autorskie na wyznaczonych stoiskach mieli min. Marysia Krasowska, Joanna Jabłczyńska, Izabela Kaluta, Janusz Majewski, Marta Dymek, Artur Górski, Piotr Stelmach, Zbigniew Krzywański

III FESTIWAL KSIĄŻKI
Przewiń do góry
Skip to content