sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Mamy Absolwenta Roku województwa!

Paweł Bojczuk z klasy 3bG został Absolwentem roku województwa opolskiego. Zwyciężył w konkursie adresowanym dla młodzieży będącej pod opieką OHP. W konkurencji gimnazjum nie miał sobie równych, pozostawiając rywali daleko w tyle. Przez trzy lata wyróżnił się chęcią bezinteresownej pomocy innym, działaniom na rzecz Koła PCK, OSP, wolontariatu, udziałem w wielu konkursach na szczeblu lokalnym, wojewódzkim, krajowym, różnorakich imprezach kulturalno-oświatowych czy wymianach międzynarodowych. Swoją postawą udowodnił, że ciężką pracą można wiele osiągnąć, że jeśli ma się niewiele, jeszcze więcej można dać drugiemu. Dzięki dzisiejszemu sukcesowi, Paweł zostanie zgłoszony do walki o tytuł Ogólnopolskiego Absolwenta Roku.

Na uroczystym zakończeniu roku szkoleniowego naszą szkołę reprezentowali jeszcze inni uczniowie. Patryk Gajos również z klasy 3bG zdobył wyróżnienie w kategorii uczeń roku szkolnego 2017/2018, a Julia Szymańska z klasy 1A odebrała podziękowanie za udany udział w finale Ogólnopolskiego Festiwalu Kultury Młodzieży w Lublinie. Z kolei Mateusz Richter z klasy 3B, wspierany przez swoich wychowawców: Pana Rafała Kawałko – gościa honorowego uroczystości i Pani Bogumiły Paluszek – Komendanta Hufca Pracy w Opolu,  odebrał nagrodę w kategorii nauki zawodu jako absolwent szkoły zawodowej. Każdy uczestnik odebrał gratulacje z rąk Wojewódzkiego Komendanta Ochotniczych Hufców Pracy.

Jesteśmy dumni z postawy naszych uczniów przełamujących postawę bierności. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy sukcesów na dalszej drodze edukacji.

Absolwent Roku
Gość honorowy uroczystości – Pan Rafał Kawałko – wychowawca klasy 3B w Komendantem Hufca Pracy w Opolu
Patryk Gajos z klasy 3bG z wyróżnieniem w konkursie Najlepszy Uczeń Roku
Julia Szymańska odbiera nagrodę w kategorii Laureaci Konkursów Ogólnopolskich
Julia Szymańska z klasy 1A wraz z innymi laureatami
Mateusz Richter z klasy 3B odebrał wyróżnienie w kategorii Uczeń Roku – nauka zawodu
Mamy Absolwenta Roku województwa!
Przewiń do góry
Skip to content