sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości – BRAWO MY!!! – Zespół Szkół Budowlanych z dwoma wyróżnieniami i nagrodą specjalną!!!

SZKOŁA ZAWODOWA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI  – 2018r.

W dniu 8 czerwca 2018r. odbyło się w Warszawie podsumowanie konkursu „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości”. Zebranych gości przywitała m.in. pani Aurelia Michałowska – Mazowiecki Kurator Oświaty, oraz pani Teresa Kazimierska  – Dyrektor Krajowego Ośrodka Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej – KOWEZIU.

Celem konkursu było zebranie i promowanie przykładów dobrych praktyk w zakresie zapewniania jakości w szkołach zawodowych. Dobra praktyka w szkolnictwie zawodowym, w myśl regulaminu konkursu była rozumiana jako „sprawdzona, godna naśladowania inicjatywa, często przełamująca dotychczasowe schematy postrzegania pewnych kwestii, nastawiona na rozwiązanie problemu (lub jego części), wykazująca duży stopień skuteczności, a także pewne nowatorstwo i prostotę”.

Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu otrzymał dwa wyróżnienia oraz nagrodę specjalną.

1) Dyplom „DOBRA PRAKTYKA” – za „Indywidualne potrzeby uczniów jako istotny czynnik kształtujący pracę szkoły

doc20180611095950 - dyplom 2

2) Dyplom „DOBRA PRAKTYKA” – za „ Nowoczesne metody w kształceniu zawodowym

doc20180611100027 - dyplom 1

3) Nagroda specjalna przyznana tylko jednej szkole spośród 130 placówek dydaktycznych biorących udział w konkursie z całej Polski – za „zapewnianie kompleksowego rozwoju uczniów z zaburzeniami, niepełno sprawnościami i deficytami, w tym przygotowanie do samodzielnego funkcjonowania w społeczeństwie”

doc20180611095907 - dyplom 3
Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości – BRAWO MY!!! – Zespół Szkół Budowlanych z dwoma wyróżnieniami i nagrodą specjalną!!!
Przewiń do góry
Skip to content