sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Wycieczka do Centrum Kształcenia Praktycznego

Wycieczka do Centrum Kształcenia Praktycznego

W dniu 6 czerwca br. uczniowie klas 3aG, 3bG i 3cG uczestniczyli w warsztatach zawodowych, zorganizowanych w Zespole Placówek Oświatowych w Opolu. Młodzież miała możliwość zapoznania się z pracowniami specjalistycznymi w Centrum Kształcenia Praktycznego, a także z organizacją kształcenia w niniejszej placówce. W ramach zwiedzania pracowni, uczniowie poznawali konkretne zawody oraz umiejętności i kompetencje, które mogą pozyskać w czasie zajęć praktycznych. Omówione zostały również możliwości nabywania nowych kwalifikacji dzięki dodatkowym kursom np. spawania czy też montażu rusztowań.

Wycieczka do Centrum Kształcenia Praktycznego
Przewiń do góry
Skip to content