sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

II miejsce w Szkolnej Lidze Piłki Siatkowej

5.06.2018r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Turnieju o Puchar Dyrektora Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Opolu. Rozgrywki odbywały się na Politechnice Opolskiej w ramach Szkolnej Ligii Piłki Siatkowej SKS. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Michał Krużyński, Wojciech Kopij, Maks Kikta, Michał Borowiecki, Bartosz Szyszko, Dominik Hapanowicz, Kevin Schnaider, Jan Grzebyta pod opieką Joanny Sowy. Po zaciętej walce i wielu emocjach związanych ze sportowa rywalizacją nasza drużyna zajęła II miejsce. Gratulujemy wszystkim sukcesu i czując niedosyt i szanse na I miejsce, czekamy na kolejne rozgrywki z nadzieją na najwyższe podium.

II miejsce w Szkolnej Lidze Piłki Siatkowej
Przewiń do góry
Skip to content