sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Kolejny dobry uczynek w ramach projektu POWER!

Kolejny dobry uczynek w ramach projektu POWER!

Po pracach wolontariackich w Szpitalu Wojewódzkim przy ulicy Katowickiej nadszedł czas na wsparcie Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Opolu. Uczniowie Zespołu Szkół Budowlanych, uczestnicy projektu POWER, remontują, malują i odświeżają korytarze i pomieszczenia DPS-u przy ulicy Chmielowickiej 6. Prace remontowe w Domu Pomocy Społecznej są elementem ewaluacji projektu POWER „Otwarta Europa szansą rozwoju zawodowego uczniów opolskiej budowlanki” – edycja II”. Po powrocie ze stażu jego uczestnicy udowadniają wysoki poziom praktycznych umiejętności, które zdobyli podczas mobilności. A wszystko to w ramach bezinteresownej pomocy społeczności Publicznego Technikum nr 6 kierowanej do starszych ludzi. Dzięki ogromnej pracy i dużemu zaangażowaniu dyrekcji szkoły oraz uczniów, z wyremontowanych pomieszczeń cieszy się personel oraz sami mieszkańcy.

Kolejny dobry uczynek w ramach projektu POWER!
Przewiń do góry
Skip to content