sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Finał I Turnieju E-sportowego

23 maja zakończyły się zmagania I Turnieju Hufcowych Rozgrywek E-sportowych. Do piłkarskich mistrzostw rozgrywanych na konsoli Xbox360 ® przystąpiło 32 uczestników będących pod opieką Hufca Pracy w Opolu. Od kwietnia zawodnicy rozgrywali mecze w systemie pucharowym doprowadzając do wyłonienia finalistów. Dziś rozegrano dwa ostatnie mecze: o III miejsce oraz finał. Zwyciężył Paweł Bojczuk z klasy 3bG, który okazał się najbardziej bramkostrzelnym uczestnikiem Turnieju, strzelając przeciwnikom aż 21 goli! W zaciętym małym finale Dominik Wrzos z klasy 2b pokonał w 117. minucie Kamila Procia z klasy 1b.

Najlepszymi zawodnikami e-sportu okazali się:

  1. Paweł Bojczuk, kl. 3bG
  2. Mateusz Erens, kl. 3bG
  3. Dominik Wrzos, kl. 2b
  4. Kamil Proć, kl. 1b
  5. Szymon Lewandowski, kl. 2b
  6. Łukasz Cebula, kl. 2b
  7. Szymon Kuszaj, kl. 3bG
  8. Wojciech Kopij, kl. 2b.

Zwycięzcy otrzymali dedykowane puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Hufiec Pracy w Opolu. Komisja sędziowska w składzie: Robert Gąsienica oraz Katarzyna Wolna przyznała również nagrodę specjalną za sportową postawę i walkę fair-play, która powędrowała do Szymona Lewandowskiego z klasy 2b.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w I edycji Turnieju.

Pani Dyrektor Violetta Szczepkowska osobiście kibicowała finalistom
Zwycięzca Turnieju odbiera nagrodę z rąk Komendanta Hufca Pracy w Opolu
Gratulacje dla Dominika Wrzosa za piękną walkę i zajęcie III miejsca
Finaliści Turnieju
Finał I Turnieju E-sportowego
Przewiń do góry
Skip to content