sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Współpraca z firmą OPEX

Współpraca z firmą OPEX

W dniu dzisiejszym 15.05.2018r. firma OPEX sprawująca patronat nad zawodami budowlanymi w    Zespole Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu zorganizowała dla naszej młodzieży kształcącej się w zawodach budowlanych wycieczkę na  prowadzone przez siebie budowy na terenie miasta Opola. Młodzież zapoznała się z nowoczesnymi technologiami stosowanymi w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym. Z ciekawością wysłuchała wypowiedzi  kierowników budów na temat postępów w pracach budowlanych, stosowanych obecnie materiałach budowlanych i procesie technologicznym od wytyczenia budynków do obecnego stopnia zaawansowania prac budowlanych.

 

Współpraca z firmą OPEX
Przewiń do góry
Skip to content