sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Festiwal Opolskie Młode Talenty

11 kwietnia br. reprezentanci naszej szkoły: Dominika Nawrat, Milena Kuchczyńska, Dominika Kubata z kl. 1TA oraz Arkadiusz Karczewski z kl. 2TA wzięli udział w przesłuchaniach do Opolskich Młodych Talentów. Był to trzeci dzień festiwalu, po teatrze i tańcu.
Festiwal Artystyczny Opolskie Młode Talenty, to organizowany od 2013 roku przegląd twórczości artystycznej uczniów opolskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Jak piszą organizatorzy: “głównym jego celem jest promocja artystycznych działań młodych opolan oraz odkrycie uczniowskich talentów w trzech dziedzinach sztuki: teatrze, tańcu i muzyce”.
Już w najbliższy poniedziałek poznamy laureatów festiwalu, którzy będą mieli zaszczyt wystąpić na finałowej gali, w Filharmonii Opolskiej, 15 maja br., a zwycięskie szkoły otrzymają tytuł “Szkoła Promująca Młode Talenty”.
Trzymamy kciuki za naszych uczniów!

Festiwal Opolskie Młode Talenty
Przewiń do góry
Skip to content