sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

FINAŁ KONKURSU AUSTRIA KRAJ I MIESZKAŃCY W WBP W OPOLU.

W dniu 6.04.2018 r w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej odbył się finał konkursu Austria – kraj i mieszkańcy. Nasi uczniowie Vanessa Nizik z klasy III D i Szymon Drąg z klasy I E wykazali się dużą wiedzą w tym temacie. Najpierw odpowiadali na pytania organizatorów, następnie przedstawili komisji przygotowane prezentacje. Szymon przygotował dla zebranych gości historię słynnego wiedeńskiego tortu Sachera, Vanessa natomiast ciekawostki o słynnej cesarzowej Sissi. Gratulujemy zakwalifikowania się do finału . W konkursie brało udział ponad 700 uczestników z całej Polski. Nasi uczniowie znaleźli się w pierwszej dwudziestce,  co jest dużym sukcesem dla naszej Szkoły.

FINAŁ KONKURSU AUSTRIA KRAJ I MIESZKAŃCY W WBP W OPOLU.
Przewiń do góry
Skip to content