sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

XXV TURNIEJ MATEMATYCZNY

 

12 marca 2018r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu odbył się finałWojewódzkiego Turnieju Matematycznego dla uczniów Szkół Branżowych I Stopnia z oddziałami Zasadniczej Szkoły Zawodowej województwa opolskiego .Naszą szkołę reprezentowali:Dawid Janus (z klasy 2A),Matias Pollak (z klasy 3A) iJakub Fluder (z klasy 1C). Uczniowie zmagali się z dziesięcioma zadaniami, w których musieli wykazać się wiedzą matematyczną z najwyższych poziomów wymagań oraz logicznym myśleniem. Po sprawdzeniu prac konkursowych, Wojewódzka Komisja Konkursowa rekomendowała do przyznania tytułu:

– laureata: Dawida Janus,

– finalisty: Matiasa Pollak i Jakuba Fluder.

Serdecznie gratulujemy!

 

 

 

 

XXV TURNIEJ MATEMATYCZNY
Przewiń do góry