sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Szkolenie zawodowe – Renowacja i odnawianie elewacji budynków oraz Innowacyjne rozwiązania w energetyce komunalnej i zawodowej. Efektywność energetyczna procesów produkcyjnych.

W dniu 14.03.2018r. w Zespole Szkół Budowlanych z inicjatywy Pani Dyrektor Violetty Szczepkowskiej odbyło się kolejne bardzo interesujące szkolenie zawodowe. Na zaproszenie dyrekcji szkoły Firma Romanowski Group reprezentowana przez właściciela firmy Pana Jarosława Romanowskiego przeprowadziła szkolenie praktyczne oraz pokaz z zakresu renowacji elewacji budynku. Uczniowie w czasie szkolenia mogli zapoznać się z najnowszymi metodami technologicznymi które są niezwykle skuteczne w czyszczeniu elewacji. Po szkoleniu praktycznym młodzież miała przywilej uczestniczenia w  wykładzie przeprowadzonym przez Dyrektora Firmy INERIO Pana Prof. nzw. dr hab. inż. Zbigniewa Pluteckiego. W czasie prezentacji młodzież poznała innowacyjne rozwiązania dla energetyki komunalnej i zawodowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkolenie zawodowe – Renowacja i odnawianie elewacji budynków oraz Innowacyjne rozwiązania w energetyce komunalnej i zawodowej. Efektywność energetyczna procesów produkcyjnych.
Przewiń do góry
Skip to content