sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Wokół architektury wnętrz – spotkanie z panią mgr inż. arch. Jadwigą Bartnik

Uczniowie klasy 2TA kształcący się w  technikum aranżacji wnętrz, w ramach nauki przedmiotów zawodowych,  uczestniczyli w spotkaniu z panią mgr inż. arch. Jadwigą Bartnik, która podzieliła się z nami swoim doświadczeniem zawodowym. Przedstawiła nam jeden z projektów wykonanych w zespole autorskim i zrealizowanym w  firmie „Maria Gajda Kucharz, Autorska Pracownia Projektowa Arch Studio” w Opolu. Opowiedziała nam o zmaganiach twórczych powstawania projektu Wejherowskiego Centrum Kultury i  zaprezentowała efekt trudnej  aczkolwiek satysfakcjonującej pracy architektów nad jego powstawaniem. Na ponad kilkudziesięciu zdjęciach pani  architekt  pokazała kolejne etapy realizowanego projektu, który ze względu na zakres opracowania stanowił nie lada wyzwanie – obejmował kształtowanie bryły budynku, rozwiązania trudnej specjalistycznej funkcji, nowoczesnej technologii obiektu  i projektowanie wnętrz. Po spotkaniu nawiązała się dyskusja.  Takie spotkanie stanowi dla nas ciekawą alternatywę dla tradycyjnych lekcji, uczniowie otrzymują wiedzą opartą o doświadczenie praktyczne.

Wokół architektury wnętrz – spotkanie z panią mgr inż. arch. Jadwigą Bartnik
Przewiń do góry
Skip to content