sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

Zawody w Narciarstwie Alpejskim w Zieleńcu

02.03.18r. odbyły się Międzyszkolne Zawody w Narciarstwie Alpejskim szkół średnich. Zawody odbyły się w Zieleńcu. Naszą szkołę reprezentowali na zawodach : Jessica Broy kl 3ta, Łukasz Fuhl kl.2tb, Matijas Pollak kl 3a pod opieką Joanny Sowa. Pozostali uczniowie mogli skorzystać z wyjazdu narciarskiego w celu doskonalenia swoich umiejętności jazdy na nartach. Najwyżej w rywalizacji międzyszkolnej uplasował się Łukasz Fuhl zajmując 8 miejsce na 29 osób startujących. Wszystkich gratulujemy udziału i zachęcamy całą społeczność uczniowską do zabawy i rywalizacji w zawodach zimowych. Warunki w Zieleńcu były wyśmienite, a uczestnikom towarzyszyła miła atmosfera.

 

Zawody w Narciarstwie Alpejskim w Zieleńcu
Przewiń do góry