sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

Była Telewizja, Była Prasa a teraz czas na Radio Opole!!!

 

Serdecznie informujemy że po raz kolejny ukazał się reportaż o naszej szkole i bezinteresownej pomocy którą, zainicjowała pani dyrektor Violetta Szczepkowska  na rzecz remontu oddziału Szpitala Wojewódzkiego mieszczącego się przy ul. Katowickiej w Opolu. Dzięki ogromnej pracy i zaangażowaniu dyrekcji szkoły, uczniów i pracodawców w prace remontowo – budowlane są na ukończeniu. Ten wspólnie podjęty bezinteresownie wysiłek możemy podsumować  następującymi słowami…

“Obym nigdy nie był tak zajęty swoimi sprawami, by nie zareagować na potrzeby innych ze współczuciem i życzliwością.”
– Thomas Jefferson

LINK DO REPORTAŻU – RADIO OPOLE –

http://radio.opole.pl/100,228057,przyuczaja-sie-do-przyszlego-zawodu-a-jednoczesn

Była Telewizja, Była Prasa a teraz czas na Radio Opole!!!
Przewiń do góry