sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole

WALENTYNKI W ZSB

 

14 lutego obchodziliśmy „Dzień Świętego Walentego”. Imprezę zorganizował Samorząd Uczniowski  z opiekunami – panią Joanną Sową i panią Magdaleną Kuniec.  Już od rana na uczniów, nauczycieli  i pracowników szkoły czekała miła niespodzianka – każdy przy wejściu otrzymał serduszko, którego kolor nie był bez znaczenia, a tajemnicze przesłanie można było odczytać na gazetce samorządu na pierwszym piętrze. Działała poczta walentynkowa, za pomocą której można było przekazać życzenia tym, których darzymy sympatią i przyjaźnią. Zakochani mogli obdarować swoje sympatie różami, a wszyscy zostali obdarowani czekoladowymi serduszkami przygotowanymi i rozdawanymi przez uczennice z klasy 1A. W tym dniu w świetlicy szkolnej odbywała się projekcja filmów tematycznie związana ze świętem zakochanych. Punktem kulminacyjnym był występ uczniów z koła literacko-artystycznego „Pisklaki”. Milena, Kuba, Rafał, Bartek, Weronika i Karol zaprezentowali pełen humoru skecz pt. „Romeo i Julia”, do którego zaangażowali całą publiczność. Po występie każda klasa stworzyła unikatową walentynkę z życzeniami „od serca” dla swoich wychowawców, nauczycieli  i całej szkolnej społeczności. Wszystkie prace można zobaczyć na parterze szkoły. Szkolne walentynki już za nami, mamy nadzieję, że miło je z nami spędziliście .

WALENTYNKI W ZSB
Przewiń do góry