sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Austria – bliżej. Wykład dla młodzieży w Bibliotece Austriackiej.

Austria znana jest Polakom głównie z alpejskich krajobrazów, zabytków i zawodów narciarskich. W mediach pojawia się się w związku ze skandalami politycznymi, gospodarczymi czy kryminalnymi. Ale Austria i jej mieszkańcy mają do zaproponowania coś więcej. Jest to przede wszystkim bogata, różnorodna spuścizna kulturowa oraz kreatywność współczesnych mieszkańców. W dniu 6.02.18r klasa II Tb oraz młodzież uczęszczająca na zajęcia języka mniejszości narodowej – języka niemieckiego pod opieką pań: Joanny Horaczuk oraz Lucyny Magierowskiej – Siruk wzięli udział w wykładzie pt:,, Austria blizej”.W czasie wykładu przedstawione zostały informacje i ciekawostki, które z pewnością przydadzą się podczas udziału w XX konkursie Austria: kraj i mieszkańcy.

Austria – bliżej. Wykład dla młodzieży w Bibliotece Austriackiej.
Przewiń do góry
Skip to content