sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Mistrzostwa Miasta Opola w Piłce Ręcznej Dziewcząt

06.02.2018r. Nasze uczennice reprezentowały ZSB na zawodach organizowanych przez MOS w Opolu- Mistrzostwa Miasta Opola w piłce ręcznej. Przeciwniczkami naszej drużyny były zespoły z ZSEkonomicznych i ZSZnr 4, które wraz z nami tworzyły grupę A rozgrywek. Po walecznej walce z mistrzem Miasta Opola i szkołą sąsiadującą z nami nie awansowaliśmy do baraży. Dziewczyny jednak zasługują na pochwałę, ponieważ udało im się tak licznie zebrać  na zawody i bez zawodniczek trenujących w klubach(w przeciwieństwie do  innych szkół) godnie reprezentować naszą szkołę. Dziewczyny posiadają duży potencjał sportowy i jeśli potrenują razem stać ich na finał w przyszłym roku szkolnym. Gratulacje za udział.

Skład drużyny : Justyna Bednarek kl 4tb, Jessica Broy, Lupa Patrycja, Agata Pałaszczuk, Anita Surówka, Joanna Krupska 3ta, Sandra Kopiec, Justyna Załoga, Weronika Krawczyk kl2ta, Patrycja Michalska kl1a, Natalia Miś, Wiktoria Jaszkowic, Małgorzata Polak 1ta.

Opiekun: Joanna Sowa

Mistrzostwa Miasta Opola w Piłce Ręcznej Dziewcząt
Przewiń do góry
Skip to content