sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Magia w szkole

W dniu 31.01.2018 r . Zespół Szkół Budowlanych odwiedził Bartosz Lewandowski magik – iluzjonista , uczestnik programu  “Mam Talent”  Podczas magicznego show wprowadził naszą wspaniałą młodzież do świata czarów i iluzji,  w którym się obraca i zaprosił do niego uczniów naszej szkoły. Młodzież podczas trwania pokazu miała możliwość uczestniczenia w nim oraz doświadczenia magii na własnym ciele. Sądząc po ogromnej ciszy  jaka trwała podczas pokazu, wielkich brawach i telefonach komórkowych w górze, stwierdzić można,  że wszystkim obecnym na pokazie, zarówno uczniom jak i nauczycielom, występ iluzjonisty ogromnie się podobał. Bardzo dziękujemy Panu Bartoszowi za wspaniały pokaz oraz naszej młodzieży za przybycie.

Z niecierpliwością oczekujemy kolejnego występu Pana Bartosza w przyszłym roku szkolnym z nowym repertuarem, poszerzającym jego pokaz magii i iluzji w nowoczesnym wydaniu.

Magia w szkole
Przewiń do góry
Skip to content