SUKCES ZESPOŁU SZKÓŁ BUDOWLANYCH
IM. PAPIEŻA JANA PAWŁA II W OPOLU!!!

Z przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół Budowlanych im. Papieża Jana Pawła II w Opolu, jako jedyna szkoła z terenu województwa opolskiego, otrzymała wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie pn. “Szkoła dla pracodawców- pracodawcy dla szkoły”, organizowanym przez Ośrodek Rozwoju Edukacji.
W konkursie oceniane było przede wszystkim zaangażowanie na rzecz kształcenia zawodowego oraz współpracowanie z pracodawcami- w przypadku Zespołu Szkół Budowlanych, wyróżniona została współpraca z firmami: KAFRIL, MULTISERWIS oraz Zakład Ogólnobudowlany- Paweł Półtorak.
Uroczysty finał odbył się w Warszawie i prowadzony był przez p. Mariolę Szczypiń- Dyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji, p. Bożenę Mayer- Gawron- Wicedyrektora Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz p. Marzenę Machałek- Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej.