Wizyta św. Mikołaja

Zgodnie z tradycją 6 grudnia naszą szkołę odwiedził św. Mikołaj. Przechadzając się po szkolnych korytarzach i wędrując od klasy do klasy sprawdzał, kto z uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły zasłużył na prezenty. Dla grzecznych przygotował słodki upominek, a dla tych mniej grzecznych dodatkowo rózgi.  Mikołaj dotarł nawet do  pracowni renowacji, w której w tym dniu odbywały się twórcze warsztaty dla przedszkolaków. Nie da się ukryć, że najmłodsi przyjęli go z największym entuzjazmem. W tym roku w rolę pomocników św. Mikołaja wcieliły się opiekunki samorządu uczniowskiego, które dzielnie pomagały rozdawać słodycze i uwieczniły wizytę świętego na poniższych zdjęciach J

Na Sali gimnastycznej rozegrano Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego dla klas pierwszych. Zwycięzcami zostali : Roman Urban I miejsce, Emilka Setnicka II miejsce, Bartek Szyszko III miejsce, Dominik Hapanowicz IV miejsce. Wszyscy otrzymali nagrody i drobne upominki a przede wszystkich mikołajkową rywalizację sportową.