sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Warsztaty aranżacji wnętrz – IKEA WROCŁAW

Warsztaty w IKEA we Wrocławiu

Klasa 2TA odwiedziła wrocławską IKEA, aby wziąć udział w pierwszym z całego cyklu spotkaniu warsztatowym. Uczniowie, jako przyszli technicy aranżacji wnętrz odkrywali, na razie podstawowe tajniki zawodu. Cała klasa w zaciekawieniu wsłuchiwała się w historię powstania jednej  z najbardziej rozpoznawanych marek świata – IKEA. Tło stanowiła ciekawie przedstawiona historia i obyczaje Szwecji. Nie zabrakło również chwil na rozprostowanie nóg. Młodzież wyruszyła pomiędzy regały sklepowe, aby w asortymencie odnaleźć „szwedzkość”. Zadanie bardzo wszystkim się spodobało. Uczniowie  wrócili do domu zadowoleni i już czekają na kolejny wyjazd klasowy.

Warsztaty aranżacji wnętrz – IKEA WROCŁAW
Przewiń do góry
Skip to content