sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Olimpiada ZUS- wyniki

Uwaga, uwaga! Wyniki Olimpiady “Warto wiedzieć więcej
o ubezpieczeniach społecznych”

W dniu 27 listopada 2017 r. odbył się etap szkolny Olimpiady “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, organizowanej w ramach projektu “Lekcje z ZUS”. W etapie szkolnym brały udział klasy: 2TA, 2TB i 3TA.

W etapie wojewódzkim na pewno weźmie udział:  Natalia Szarejko- klasa 2TB. Natomiast trzy osoby wezmą udział w dogrywce: Justyna Załoga- klasa 2TA, Jakub Cichoń- klasa 2TB oraz Łukasz Fuhl- klasa 2TB.

Poniżej do pobrania punktacja wszystkich uczestników etapu szkolnego olimpiady. Uczestnicy, którzy chcą omówić swoje wyniki mogą zgłosić się w gabinecie doradcy zawodowego lub do p.Marzeny Czukiewskiej- Gaweł.

http://zsbopole.pl/wordpress/wp-content/uploads/2017/11/Wyniki-Olimpiady-ZUS-etap-szkolny.pdf

Olimpiada ZUS- wyniki
Przewiń do góry
Skip to content