sekretariat@zsbopole.pl (77) 474 54 54 ul. Niemodlińska 40, 45-761 Opole | |

Samorząd Uczniowski na debacie Policji

27.11.17r. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w składzie: Aleksandra Biżek, Jennifer Waleska i Julia Szymańska pod opieką Joanny Sowa uczestniczyły w debacie Policji pt.,,Bezpieczeństwo na drodze zależy od Nas wszystkich”, która odbyła się w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Uczestnicy zapoznali się z rolą Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, za pomocą której można przekazywać informacje o zagrożeniach występujących w okolicy. mapa zawiera również informacje pochodzące z baz policyjnych dotyczące zagrożeń najbardziej uciążliwych społecznie. zgłoszenia do Mapy można dokonać za pośrednictwem interaktywnej strony internetowej – www.policja.pl . Chcesz wiedzieć czy w twojej okolicy jest bezpiecznie? Możesz mieć na to wpływ! Reaguj na zagrożenia! Na koniec debaty wszyscy rozwiązywali test wiedzy z zakresu bezpieczeństwa osobistego oraz kształtowania umiejętności i przewidywania zagrożeń w ruchu drogowym. Obdarowana młodzież odblaskami i jednorazowymi alkomatami przez Policję uczestniczyła w pokazach na symulatorach z WOPR. Spotkanie to było bardzo pouczające i przestrzegające przed czyhającymi zagrożeniami.

Samorząd Uczniowski na debacie Policji
Przewiń do góry
Skip to content