W dniu 4 października 2017r. odbyło się kolejne szkolenie zawodowe z przedstawicielem firmy Knauf. Produkty marki Knauf są dostępne w sprzedaży w Polsce od 25 lat. W tym czasie firma uzyskała silną pozycję lidera na rynku materiałów budowlanych. Marka Knauf należy do najlepiej rozpoznawalnych w swojej kategorii i jest postrzegana jako marka Premium, za którą zawsze stoi wysoka jakość.

Dzięki uprzejmości w/w firmy uczniowie klas I i II Branżowej Szkoły I stopnia nr 5  uczący się w zawodach monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, oraz murarz-tynkarz poznali ofertę  dotyczącą: systemów suchej zabudowy na bazie płyt gipsowych, gipsowo-włóknowych i cementowych, tynki gipsowe i cementowo-wapienne, masy szpachlowe, gładzie polimerowe, wylewki, produkty chemii budowlanej, w tym kleje, fugi i silikony, a także systemy ociepleń z tynkami elewacyjnymi i farbami.

W imieniu dyrekcji szkoły, jak i całej społeczności szkolnej serdecznie dziękujemy firmie KNAUF oraz panu M. Szpinek za przeprowadzenie szkolenia.